Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 18000 lm, černý - L230-200-40-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 18000 lm, černý - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 18000 lm, černý - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 18000 lm, černý - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 18000 lm, černý - L230-200-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Neutrální - 4000K, 18000 lm, černý - L230-200-40-70
Index:
L230-200-40-70
Výška:
320 mm
Šířka:
348 mm
Moc:
200 W
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 348 mm
Výška: 320 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 200 W
Celkový světelný tok: 18000 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barev: 4000K
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál krytky: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Nastavitelný stojan ve vertikální poloze: 180º
Napětí: 220-240V
Faktor fázového posuvu: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 200 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikace: CE, RoHS
Šířka
348 mm
Výška
320 mm
Moc
200 W
Strumień świetlny
18000 lm
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438163
Návod k obsluze
20,03%
Index:
L230-200-40-70
320 mm
348 mm
200 W