Mexen Luxpro LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, černý - L230-020-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, černý - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, černý - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, černý - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, černý - L230-020-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 1800 lm, černý - L230-020-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L230-020-65-70
Výška:
105 mm
Šířka:
111 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 111 mm
Výška: 105 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 20 W
Celkový světelný tok: 1800 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál stínidla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Nastavitelný úhel vertikálně: 180º
Napětí: 220-240V
Faktor výkonu: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 20 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
111 mm
Výška
105 mm
Strumień świetlny
1800 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438205
Návod k obsluze
20,2%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L230-020-65-70
105 mm
111 mm