Mexen Luxpro reflektor LED, 30W, Studená - 6500K, 2700 lm, černý - L230-030-65-70
search
Mexen Luxpro reflektor LED, 30W, Studená - 6500K, 2700 lm, černý - L230-030-65-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 30W, Studená - 6500K, 2700 lm, černý - L230-030-65-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 30W, Studená - 6500K, 2700 lm, černý - L230-030-65-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 30W, Studená - 6500K, 2700 lm, černý - L230-030-65-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 30W, Studená - 6500K, 2700 lm, černý - L230-030-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L230-030-65-70
Výška:
135 mm
Šířka:
142 mm
Moc:
30 W
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 142 mm
Výška: 135 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 30 W
Celkový světelný tok: 2700 lm
Barva světla: Studená
Teplota chromatičnosti: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Instalace: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Vertikální nastavení: 180°
Napětí: 220-240V
Faktor posunu fáze: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 30 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C do +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Úroveň ochrany: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
142 mm
Výška
135 mm
Barva
Černá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
30 W
Strumień świetlny
2700 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438395
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,44%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L230-030-65-70
135 mm
142 mm
30 W