Mexen Luxpro LED reflektor, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, černý - L230-150-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, černý - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, černý - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, černý - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, černý - L230-150-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, černý - L230-150-65-70
Index:
L230-150-65-70
Výška:
237 mm
Šířka:
315 mm
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 315 mm
Výška: 237 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 150 W
Celkový světelný tok: 13500 lm
Barva světla: Studená
Teplota chromatičnosti: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál těla: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Přisazená
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Vertikální nastavení svítidla: 180º
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 150 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Ochranná třída: I
Stupeň ochrany: IP66
Šířka
315 mm
Výška
237 mm
Strumień świetlny
13500 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2438418
Návod k obsluze
20,12%
Index:
L230-150-65-70
237 mm
315 mm