Mexen Luxpro LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 9000 lm, černý - L230-100-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 9000 lm, černý - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 9000 lm, černý - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 9000 lm, černý - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 9000 lm, černý - L230-100-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 100W, Studená - 6500K, 9000 lm, černý - L230-100-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L230-100-65-70
Výška:
197 mm
Šířka:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 246 mm
Výška: 197 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 100 W
Celkový světelný tok: 9000 lm
Barva světla: Studená
Teplota chromatičnosti: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál skla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Pohyblivé svítidlo v vertikální rovině: 180°
Napětí: 220-240V
Účinník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 100 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
246 mm
Výška
197 mm
Barva
Černá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
Strumień świetlny
9000 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438408
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,18%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L230-100-65-70
197 mm
246 mm