Mexen Luxpro LED reflektor, 70 W, Studený - 6500K, 6300 lm, černý - L230-070-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 70 W, Studený - 6500K, 6300 lm, černý - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 70 W, Studený - 6500K, 6300 lm, černý - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 70 W, Studený - 6500K, 6300 lm, černý - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 70 W, Studený - 6500K, 6300 lm, černý - L230-070-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 70 W, Studený - 6500K, 6300 lm, černý - L230-070-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L230-070-65-70
Výška:
195 mm
Šířka:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 221 mm
Výška: 195 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 70 W
Celkový světelný tok: 6300 lm
Barva světla: Studená
Teplota barev: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Detektor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál difuzoru: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Nástěnná
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelná svítidlo ve svislé poloze: 180°
Napětí: 220-240V
Činitel výkonu: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 70 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
221 mm
Výška
195 mm
Moc
70 W
Strumień świetlny
6300 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438404
Návod k obsluze
20,19%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L230-070-65-70
195 mm
221 mm
70 W