Mexen Luxpro světlomet LED, 100W, Neutrální - 4000K, 9000 lm, černý - L230-100-40-70
search
Mexen Luxpro světlomet LED, 100W, Neutrální - 4000K, 9000 lm, černý - L230-100-40-70 Mexen Luxpro světlomet LED, 100W, Neutrální - 4000K, 9000 lm, černý - L230-100-40-70 Mexen Luxpro světlomet LED, 100W, Neutrální - 4000K, 9000 lm, černý - L230-100-40-70 Mexen Luxpro světlomet LED, 100W, Neutrální - 4000K, 9000 lm, černý - L230-100-40-70 Mexen Luxpro světlomet LED, 100W, Neutrální - 4000K, 9000 lm, černý - L230-100-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L230-100-40-70
Výška:
197 mm
Šířka:
246 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 246 mm
Výška: 197 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 100 W
Celkový světelný tok: 9000 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Vertikální nastavení svítidla: 180º
Napětí: 220-240V
Fázový posun: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 100 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektřinou: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
246 mm
Výška
197 mm
Barva
Černá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
Strumień świetlny
9000 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438129
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,18%
LED SMD LED SMD
Index:
L230-100-40-70
197 mm
246 mm