Mexen Luxpro reflektor LED, 70W, Neutrální - 4000K, 6300 lm, černý - L230-070-40-70
search
Mexen Luxpro reflektor LED, 70W, Neutrální - 4000K, 6300 lm, černý - L230-070-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 70W, Neutrální - 4000K, 6300 lm, černý - L230-070-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 70W, Neutrální - 4000K, 6300 lm, černý - L230-070-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 70W, Neutrální - 4000K, 6300 lm, černý - L230-070-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 70W, Neutrální - 4000K, 6300 lm, černý - L230-070-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L230-070-40-70
Výška:
195 mm
Šířka:
221 mm
Moc:
70 W
Temperatura barwowa:
4000K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 221 mm
Výška: 195 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 70 W
Celkový světelný tok: 6300 lm
Barva světla: Neutrální
Barevná teplota: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová montáž
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Osvětlovací jednotka pohyblivá ve svislé ose: 180º
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 70 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
221 mm
Výška
195 mm
Moc
70 W
Strumień świetlny
6300 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438109
Návod k obsluze
20,19%
LED SMD LED SMD
Index:
L230-070-40-70
195 mm
221 mm
70 W