Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 4500 lm, černý - L230-050-40-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 4500 lm, černý - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 4500 lm, černý - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 4500 lm, černý - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 4500 lm, černý - L230-050-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Neutrální - 4000K, 4500 lm, černý - L230-050-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L230-050-40-70
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 4500 lm
Světelná barva: Neutrální
Teplota barev: 4000K
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Úhel svícení: 120º
Nastavitelný držák: 180º
Napětí: 220-240V
Koeficient výkonu: 0,90
Třída energetické účinnosti: F
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Strumień świetlny
4500 lm
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438087
Návod k obsluze
20,1%
LED SMD LED SMD
Index:
L230-050-40-70
137 mm
180 mm