Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor se senzorem vlhkosti, bílý - W9602-100H-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100H-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ano
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor se senzorem vlhkosti je ideálním řešením pro každou koupelnu. S průměrem 100 mm a průtokem vzduchu do 95 m³/h zaručuje účinnou ventilaci. Příkon je pouze 12 W a hladina hluku je 34 dB, což zajišťuje tichý provoz. Ventilátor je vybaven zpětnou klapkou zabraňující návratu vzduchu a kuličkovými ložisky, které zvyšují jeho životnost a účinnost. Senzor vlhkosti automaticky spouští ventilátor, když hladina vlhkosti překročí nastavený práh.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Výbava ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Senzor vlhkosti
Ano
Uživatelská příručka
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,06%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100H-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()