Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, černý - W9602-100H-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100H-70
Barva:
Černá
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor je skvělou volbou pro ty, kteří oceňují moderní řešení. Čidlo vlhkosti automaticky spustí ventilátor, když úroveň vlhkosti překročí 60%-90%, což účinně chrání před vlhkostí. Díky kuličkovým ložiskům se zařízení vyznačuje dlouhou životností a tichým provozem na úrovni 34 dB. Ventilátor má průměr 100 mm, maximální průtok vzduchu 95 m3/h a příkon 12 W. Černá barva a univerzální tvar umožňují montáž na stěnu nebo strop.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující návratu vzduchu z větracích kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
100 mm
Barva
Černá
Uživatelská příručka
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100H-70
100 mm
Průměr - 100 mm - ()