Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20
search
Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20 Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20 Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20 Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20 Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20 Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20 Mexen Uran elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W105-1200-600-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W105-1200-600-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Uran je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, který nabízí topný výkon 600 W. Vyroben z trvanlivé oceli a lakován na bílo, poskytuje vysokou odolnost proti korozi. Použité pokročilé technologie, jako dotykové ovládání LED, termostat udržující požadovanou teplotu a další ochrana proti provozu "nasucho", zaručují pohodlí a bezpečnost používání. Radiátor má 16 topných tyčí, sušící funkci a dětskou pojistku, což z něj činí ideální volbu pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,8 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 16
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivé umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Komfort má sušící funkci, která umožňuje nastavení teploty topení ve vybrané časové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W105-1200-600-2600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()