Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01
search
Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chrom - W105-0800-600-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W105-0800-600-2300-01
Výška:
800 mm
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Uran je moderní elektrický radiátor ideální pro jakýkoli interiér. Při výšce 800 mm a šířce 600 mm nabízí výkon 300 W, což zajišťuje efektivní vytápění. Stylový chromovaný vzhled a ocelová konstrukce zaručují odolnost. Zařízení je vybaveno 11 topnými tyčemi, výkonným termostatem a ochranou IP44. Díky LED displeji lze snadno regulovat teplotu od 40°C do 65°C. Další funkce, jako je sušení a dětská pojistka, zvyšují komfort používání.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,9 l
Topení: 300 W
Počet topných tyčí: 11
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání dotykem pomocí LED displeje
Doplňkové zabezpečení proti chodu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V kompletu: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Funkce Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat regulátor topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
300 W
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W105-0800-600-2300-01
800 mm
600 mm
300 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()