Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66
search
Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66 Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66 Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66 Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66 Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66 Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66 Mexen Uran elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W105-1800-600-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W105-1800-600-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Uran je inovativní elektrický radiátor s rozměry 1800 x 600 mm a výkonem 900 W, v elegantní antracitové barvě. Štíhlý design s 24 topnými tyčemi je vyroben z odolné oceli. Díky dotykovému LED ovládání, termostatu a funkci 'Sensitive', která umožňuje nastavit teplotu od 40°C do 65°C, máte plnou kontrolu nad tepelným komfortem. Dodatečná funkce 'Comfort' umožňuje sušení a dětská pojistka zajišťuje bezpečnost. Povrch odolný proti korozi zaručuje trvanlivost radiátoru.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 24
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana před provozem "naprázdno"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Pro správnou funkci radiátoru je nutné jej naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a slepé zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W105-1800-600-2900-66
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()