Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01
search
Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01 Mexen Uran elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W105-0800-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W105-0800-500-2300-01
Výška:
800 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Uran 800 x 500 mm, 300 W, chrom je ideálním řešením pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli a opatřen antikorozním nátěrem, uchovává estetiku po dlouhá léta. Radiátor má výkon 300 W a až 11 topných tyčí, což zajišťuje efektivní vytápění místností. Ovládání pomocí LED displeje a funkce jako Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení teploty. Další funkce jako dětská pojistka a ochrana před provozem "nasucho" zvyšují bezpečnost používání. Ideální pro doplnění vodou nebo vodou s glykolov, v sadě se závěsy a montážním setem.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,5 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 11
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené hodinové hodnotě
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W105-0800-500-2300-01
800 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()