Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, bílý - W101-0900-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
369 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Neptun je elegantní dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 500 mm, který se dokonale hodí do moderních interiérů. Díky výkonu 369 W zajišťuje efektivní vytápění místnosti. Jeho kompaktní rozměry a rozteč připojení 5 cm usnadňují montáž v každé koupelně. Vyroben z vysoce kvalitní oceli s třídou reakce na oheň A1, vyznačuje se trvanlivostí a odolností proti korozi. Maximální provozní teplota je 95 °C při maximálním tlaku 0,6 Mpa. Radiátor má možnost instalace topné tyče a nabízí montážní sadu v balení.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,93 kg
Kapacita: 3,67 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 369 W
Připojení:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
369 W
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-20
900 mm
500 mm
369 W
Výška - 900 mm - ()