Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, antracit - W101-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
456 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm a výkonu 456 W. Jeho antracitová barva (RAL 7016) a ocelová konstrukce dodávají eleganci každému interiéru. Radiátor se vyznačuje vysokou kvalitou provedení, odolným lakovaným povrchem odolným proti korozi a možností instalace topného tělesa. Díky kompaktním rozměrům má rozteč připojení pouze 5 cm a maximální provozní teplota je 95 °C při pracovním tlaku do 0,6 Mpa. Sada obsahuje také závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 456 W
Možnost instalace topného tělesa
Vysoká kvalita, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
456 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
456 W
Výška - 1200 mm - ()