Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 360 W, chrom - W101-1200-500-00-01
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 360 W, chrom - W101-1200-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 360 W, chrom - W101-1200-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 360 W, chrom - W101-1200-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 360 W, chrom - W101-1200-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 360 W, chrom - W101-1200-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1200-500-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
360 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor je elegantním a funkčním doplňkem vaší koupelny. Jeho vysoká kvalita a provedení z oceli zajišťují trvanlivost a odolnost proti korozi díky speciálnímu nátěru. Radiátor má tepelný výkon 360 W a umožňuje práci při teplotě do 95 °C. Díky rozměrům 1200 x 500 mm se dokonale hodí do různých koupelnových prostor. Chromová barva dodává moderní charakter a možnost instalace topného tělesa zvyšuje jeho funkčnost.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,47 kg
Kapacita: 4,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 360 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavíratelné zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
360 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1200-500-00-01
1200 mm
500 mm
360 W
Výška - 1200 mm - ()