Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, černý - W101-0900-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
369 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor s elegantním, černým povrchem RAL 9005, který dokonale doplní každou koupelnu. Díky rozměrům 900 x 500 mm a výkonu 369 W efektivně vytápí místnost, poskytuje tepelní komfort za každých podmínek. Vyroben z odolné oceli, má lakovaný povrch odolný vůči korozi a vysokým teplotám (až do 95 °C). Zajišťuje pohodlné připojení se 4xG ½″ přípojkami a má možnost montáže topného tělesa. V sadě jsou závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,93 kg
Kapacita: 3,67 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 369 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
369 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-70
900 mm
500 mm
369 W
Výška - 900 mm - ()