Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, černý - W101-1600-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
662 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1600 x 500 mm, který se dokonale hodí do moderních interiérů. Jeho tepelný výkon 662 W zajišťuje efektivní vytápění za různých podmínek a maximální pracovní teplota dosahuje 95 °C. Vyrobený z oceli, natřený elegantní černou barvou RAL 9005, je díky vysoce kvalitní povrchové úpravě odolný vůči korozi. Spoje 4xG ½“ a možnost montáže topné tyče zvyšují jeho funkčnost. Součástí balení jsou závěsy a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,99 kg
Kapacita: 6,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 662 W
Připojení:
- 4xG ½“ středové
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná povrchová úprava odolná vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
662 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-70
1600 mm
500 mm
662 W
Výška - 1600 mm - ()