Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, zlatý - W101-0900-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
291 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 500 mm, který skvěle spojuje estetiku s funkčností. Jeho zlatý povrch dodává eleganci každému interiéru a ocelová konstrukce zaručuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Díky topnému výkonu 291 W a schopnosti pracovat při teplotách do 95 °C, Neptun efektivně vytápí místnost. Vyznačuje se třídou reakce na oheň A1 a maximálním pracovním tlakem 0,6 Mpa. Produkt vybavený 4xG ½″ přípojkami umožňuje snadnou montáž topného tělesa i závěsy a montážní sadu.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,93 kg
Objem: 3,67 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 291 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
66 mm
Tepelný výkon
291 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-50
900 mm
500 mm
291 W
Výška - 900 mm - ()