Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 456 W, černý - W101-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
456 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Neptun je elegantní koupelnový radiátor s moderním designem, ideální pro každý interiér. Jeho rozměry jsou 1200 x 500 mm a hloubka dosahuje 66 mm, což umožňuje úsporu prostoru. Vysoký tepelný výkon 456 W a maximální pracovní teplota do 95 °C zajišťují rychlé vytopení místnosti. Pevná ocelová konstrukce v černé barvě RAL 9005 a odolnost proti korozi zaručují dlouhou životnost. Možnost instalace topného tělesa dále zvyšuje funkčnost zařízení. Radiátor je vybaven montážními doplňky a odvzdušňovačem.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 456 W
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
456 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
456 W
Výška - 1200 mm - ()