Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 369 W, antracit - W101-0900-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
369 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 500 mm, který dokonale spojuje funkčnost s estetikou. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, pokrytý trvanlivým lakovaným povrchem odolným proti korozi. Radiátor s výkonem 369 W poskytuje efektivní vytápění a jeho antracitová barva (RAL 7016) dodá každé koupelně eleganci. Mexen Neptun umožňuje montáž topné tyče, což zvyšuje jeho možnosti. V sadě se nacházejí závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač. Produkt se vyznačuje vysokou odolností proti ohni (třída A1) a pracuje při teplotě do 95°C při maximálním tlaku 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,93 kg
Objem: 3,67 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 369 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
369 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-66
900 mm
500 mm
369 W
Výška - 900 mm - ()