Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66
search
Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66 Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66 Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66 Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66 Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66 Mexen Neptun Dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, antracit - W101-1400-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-66
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
532 W
Barva - Antracitová - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1400 x 500 mm, který poskytuje efektivní vytápění díky výkonu 532 W. Vyroben z kvalitní oceli a pokrytý trvanlivým lakem v barvě antracit RAL 7016, je odolný proti korozi. Radiátor váží 9,79 kg a má reakci na oheň třídy A1. Může pracovat při maximální teplotě do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Má 4 připojení ½” a možnost instalace topné tyče. V sestavě naleznete závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Vzdálenost připojení: 5 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,79 kg
Kapacita: 5,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 532 W
Přípojky:
- 4xG ½” středové
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Včetně: závěsů, montážní sady, uzavíracích zátků a odvzdušňovače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
532 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-66
500 mm
532 W