Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, černý - W101-1400-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-70
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
532 W
Barva - Černá - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Rozměry 1400 x 500 mm zajišťují optimální vytápění při výkonu 532 W. Vyroben z oceli a natřen elegantní černou barvou RAL 9005, má trvanlivý nátěr odolný proti korozi. Jeho kompaktní konstrukce (hloubka 66 mm, hmotnost 9,79 kg) a rozteč připojení 5 cm umožňují snadnou montáž a možnost přidání topné tyče zvyšuje jeho univerzálnost. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,79 kg
Kapacita: 5,3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 532 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, krycí zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
532 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-70
500 mm
532 W