Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, bílý - W101-1600-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-20
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
662 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1600 x 500 mm, který kombinuje moderní design s vysokým topným výkonem 662 W. Vyroben z trvanlivé oceli a pokryt bílou barvou RAL 9016, ideálně se hodí k dekoru jakékoli koupelny. Díky lakované povrchové úpravě odolné vůči korozi zajišťuje dlouhou životnost a možnost instalace topného tělesa zvyšuje jeho funkčnost. V balení se nachází závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,99 kg
Kapacita: 6,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 662 W
Připojení:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, sada pro montáž, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
66 mm
Tepelný výkon
662 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-20
1600 mm
500 mm
662 W
Výška - 1600 mm - ()