Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, chrom - W101-1600-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-01
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
523 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1600 x 500 mm, který se vyznačuje moderním designem v elegantním chromovaném provedení. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, nabízí tepelný výkon 523 W při teplotě 75/65/20 °C. Jeho konstrukce zajišťuje maximální pracovní tlak 0,6 MPa a odolnost vůči vysokým teplotám do 95°C. Díky možnosti instalace topné tyče a trvanlivé vrstvě odolné proti korozi kombinuje radiátor Neptun funkčnost a estetiku, což z něj činí ideální volbu pro každou koupelnu. Obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,99 kg
Objem: 6,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 523 W
Přípoje:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
523 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-01
1600 mm
500 mm
523 W
Výška - 1600 mm - ()