Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 662 W, antracit - W101-1600-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-66
Výška:
1600 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
662 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Neptun je elegantní a funkční dekorativní koupelnový radiátor, který skvěle doplní moderní interiéry. Rozměry 1600 x 500 mm a antracitová barva RAL 7016 z něj činí stylový prvek v každé koupelně. Díky výkonu 662 W (při 75/65/20 °C) zajišťuje efektivní vytápění prostoru. Vyroben z odolné oceli, s reakcí na oheň A1, je odolný proti korozi a snadno se montuje díky montážní sadě v balení. Mexen Neptun také nabízí možnost instalace ohřívače a má 4xG ½″ středové přípojky.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,99 kg
Kapacita: 6,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 662 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace ohřívače
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
662 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-66
1600 mm
500 mm
662 W
Výška - 1600 mm - ()