Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 291 W, chrom - W101-0900-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-01
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
291 W
Barva - Chrom - ()
Mexen Neptun je elegantní, dekorativní koupelnový radiátor vyznačující se stylovým chromovaným povrchem. Díky kompaktním rozměrům (výška 900 mm, šířka 500 mm) se ideálně hodí do různých interiérů. Topný výkon 291 W zajišťuje efektivní vytápění a pevná ocelová konstrukce spolu s odolností proti korozi zaručují trvanlivost. Možnost instalace topné tyče a snadná montáž díky přiloženému příslušenství jsou dalšími přednostmi tohoto modelu.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,93 kg
Kapacita: 3,67 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 291 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušnění
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
291 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-0900-500-00-01
500 mm
291 W