Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, chrom - W101-1400-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-01
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
420 W
Barva - Chrom - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1400 x 500 mm a výkonu 420 W. Vyroben z chromované oceli, spojuje eleganci a odolnost. Díky možnosti instalace elektrické topné tyče je radiátor mimořádně funkční. Vysoce kvalitní lak zabraňuje korozi a reakce na oheň třídy A1 zaručuje bezpečnost. V sadě jsou závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil. Maximální pracovní teplota činí 95°C a pracovní tlak 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,79 kg
Kapacita: 5,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 420 W
Připojení:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace elektrické topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak, který je rezistentní vůči korozi
Součástí je: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
420 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-01
500 mm
420 W