Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 420 W, zlatý - W101-1400-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-50
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
420 W
Barva - Zlatá - ()
Mexen Neptun je výjimečný koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design a funkčnost. Nabízí impozantní výkon 420 W, což zajišťuje dokonalé vytápění prostoru. Jeho zlatá barva přidává eleganci a konstrukce z oceli zaručuje trvanlivost. S rozměry 1400 x 500 mm se ideálně hodí do středních koupelen a možnost instalace topného tělesa zvyšuje jeho všestrannost. Model se vyznačuje vysoce kvalitní povrchovou úpravou odolnou proti korozi, což zajišťuje dlouhou životnost produktu.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Vzdálenost mezi připojeními: 5 cm
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 420 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Hloubka
66 mm
Tepelný výkon
420 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-50
500 mm
420 W