Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 523 W, zlatý - W101-1600-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-50
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
523 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Neptun je dekorativní koupelnový radiátor s elegantním zlatým povrchem, který se dokonale hodí do moderních interiérů. S působivými rozměry 1600x500 mm a výkonem 523 W poskytuje efektivní vytápění. Radiátor je vyroben z odolné oceli a má kvalitní povrchovou úpravu odolnou proti korozi. Možnost instalace topné tyče a přiložené montážní doplňky usnadňují instalaci. Funguje při vysoké teplotě až do 95 °C a odolává maximálnímu tlaku 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,99 kg
Objem: 6,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 523 W
Přípoje:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topné tyče
Kvalitní, trvanlivá povrchová úprava odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
66 mm
Tepelný výkon
523 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1600-500-00-50
1600 mm
500 mm
523 W
Výška - 1600 mm - ()