Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20
search
Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20 Mexen Neptun dekorativní koupelnový radiátor 1400 x 500 mm, 532 W, bílý - W101-1400-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-20
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
532 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Neptun je elegantní dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1400 x 500 mm, který kombinuje funkčnost s estetikou. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, zaručuje trvanlivost a odolnost vůči korozi. Díky výkonu 532 W poskytuje efektivní vytápění místnosti. Barva bílá RAL 9016 se dokonale hodí do každého interiéru. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, slepovací zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci. Maximální pracovní teplota je 95°C a pracovní tlak do 0,6 Mpa, což z něj činí spolehlivou volbu pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 532 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná vrstva odolná vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, slepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
532 W
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W101-1400-500-00-20
500 mm
532 W