Mexen Mars boční koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, černý - W110-0900-500-00-70-S
search
Mexen Mars boční koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, černý - W110-0900-500-00-70-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, černý - W110-0900-500-00-70-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, černý - W110-0900-500-00-70-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-70-S
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
284 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je výjimečný koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Jeho rozměry 900 x 500 mm a výkon 370 W z něj činí ideální volbu pro každou koupelnu. Vyroben z oceli a pokrytý černým povlakem RAL 9005, je odolný vůči korozi. Má různé možnosti připojení (boční 50 cm, spodní 45 cm) a možnost instalace topného tělesa. Přizpůsoben pro práci při teplotě do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Radiátor je prodáván s kompletní sadou instalačních příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 45 cm (spodní)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,61 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 370 W
Připojení:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ zhora a zdráva z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, slepé zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
284 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-70-S
900 mm
500 mm
284 W
Šířka - 500 mm - ()