Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70-S
search
Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-70-S
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
284 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Díky kompaktním rozměrům 700 x 500 mm a elegantní černé povrchové úpravě RAL 9005 se perfektně hodí do každého interiéru. Vyroben z odolné oceli, je odolný proti korozi, a maximální pracovní teplota je 95 °C. Topný výkon 284 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění místnosti. Možnost bočního a spodního připojení usnadňuje montáž a doplňková příslušenství jako závěsy a montážní sada zajišťují pohodlí při používání.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 45 cm (dolní)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,07 kg
Objem: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 238 W
Přípojky:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
284 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-70-S
700 mm
500 mm
284 W
Šířka - 500 mm - ()