Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20-S
search
Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-20-S
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
284 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je stylový boční koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 500 mm s výkonem 284 W, který dokonale spojuje moderní design s funkčností. Vyrobeno z oceli odolné proti korozi a pokryto trvanlivým lakem v bílé barvě RAL 9016. Váží pouze 5,07 kg a jeho kompaktní rozměry zajišťují snadnou instalaci s bočními i spodními připojeními. Nabízí také možnost instalace topného tělesa. Ideální do koupelen, kde záleží jak na estetice, tak na účinnosti vytápění.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 45 cm (spodní)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,07 kg
Objem: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 238 W
Připojení:
- 2xG ½″ boční na pravé straně
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
284 W
Vzdálenost připojení
45 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-20-S
700 mm
500 mm
284 W
Šířka - 500 mm - ()