Mexen Mars koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 238 W, černý - W110-0700-400-00-70-S
search
Mexen Mars koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 238 W, černý - W110-0700-400-00-70-S Mexen Mars koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 238 W, černý - W110-0700-400-00-70-S Mexen Mars koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 238 W, černý - W110-0700-400-00-70-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-70-S
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
238 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je elegantním a funkčním řešením pro každý interiér. Jeho kompaktní rozměry 700 x 400 mm zajišťují, že ideálně sedí do menších prostorů, přičemž nabízí efektivní topný výkon 238 W. Černá barva s kódem RAL 9005 dodává moderní vzhled a ocelová konstrukce zaručuje trvanlivost. Produkt se vyznačuje vysokou odolností proti korozi, stejně tak možností montáže topné tyče, což zvyšuje jeho funkčnost. S maximálním pracovním tlakem 0,6 Mpa a teplotou do 95 °C zajišťuje spolehlivost provozu.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 35 cm (spodní)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,42 kg
Kapacita: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 238 W
Přípoje:
- 2xG ½″ boční na pravé straně
- 4xG ½″ shora a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoká kvalita, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
238 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
35 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-70-S
700 mm
400 mm
238 W
Šířka - 400 mm - ()