Mexen Mars boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70-S
search
Mexen Mars boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70-S Mexen Mars boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-70-S
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
439 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní a stylový boční koupelnový radiátor, který se skvěle hodí do každé koupelny. S rozměry 1200 x 400 mm a černou barvou RAL 9005 je elegantním doplňkem interiéru. Vyrobený z oceli, vyniká vysokou odolností a odolností proti korozi. S tepelným výkonem 439 W zajišťuje rychlé vytápění místnosti. Navíc možnost montáže topného tělesa zvyšuje jeho funkčnost. Přesnou montáž usnadňují přiložené příslušenství a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 35 cm (dolní)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,76 kg
Kapacita: 4,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 309 W
Přípoje:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ z horní i dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost namontování topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
439 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
35 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-70-S
1200 mm
400 mm
439 W
Šířka - 400 mm - ()