Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 448 W, zlatý - W103-1200-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-500-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
448 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Helios je luxusní koupelnový radiátor s rozměry 1200 x 500 mm a výjimečnou zlatou barvou, který dodá eleganci každé koupelně. Vyroben z oceli, vyznačuje se nejen stylovým vzhledem, ale také vysokou trvanlivostí a odolností proti korozi díky speciálnímu lakování. Má topný výkon 448 W, což zajišťuje optimální vytápění. Vybaven 4 přípojkami ½“ a možností montáže topného tělesa, nabízí flexibilitu instalace. V balení jsou veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 64 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,65 kg
Kapacita: 5,1 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 448 W
Připojení:
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
448 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-500-00-50
1200 mm
500 mm
448 W
Šířka - 500 mm - ()