Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, zlatý - W103-0800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-50
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
301 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor v zlaté barvě o rozměrech 800 x 500 mm. Vyrobený z odolné oceli, vyniká vysokým tepelným výkonem 301 W při teplotě 75/65/20 °C. Radiátor má odolnost proti ohni třídy A1 a maximální pracovní tlak 0,6 MPa, což zaručuje bezpečnost při použití. Jeho nejvyšší pracovní teplota je 95 °C. Díky čtyřem připojením ½″ je univerzální při montáži. V sadě se nachází věšáky, montážní sada a odvzdušňovač. Vynikající nátěr chrání před korozí a možnost montáže topné tyče zvyšuje funkčnost produktu.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 6,67 kg
Objem: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 301 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z vrchu a spodní strany z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
301 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-50
800 mm
500 mm
301 W
Šířka - 500 mm - ()