Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, antracit - W103-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
567 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm s výkonem 567 W a elegantním antracitovým povrchem RAL 7016. Vyrobený z oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost. Díky reakci na oheň třídy A1 a maximální pracovní teplotě do 95 °C je bezpečný pro použití. Radiátor má vzdálenost připojení 45 cm a možnost instalace topné tyče, stejně jako trvanlivý povrch odolný proti korozi. V sadě jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Vzdálenost připojení: 45 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 567 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
567 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
567 W
Šířka - 500 mm - ()