Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, antracit - W103-1200-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
563 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, který je ideální pro každou koupelnu. Díky topnému výkonu 563 W zajišťuje optimální vytápění a jeho antracitová barva (RAL 7016) dodává interiéru styl. Vyroben z odolné oceli, je díky vysoce kvalitnímu laku odolný proti korozi. Radiátor váží 11,05 kg a může pracovat při teplotách až do 95 °C. Obsahuje 4 přípojky G ½″ a možnost instalace topné tyče. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,05 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 563 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
563 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-66
1200 mm
600 mm
563 W
Šířka - 600 mm - ()