Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, černý - W103-0800-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-70
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
381 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Helios je výbornou volbou pro ty, kteří si cení funkčnosti a stylu. S rozměry 800 x 500 mm se perfektně hodí do každé koupelny. Jeho topný výkon je 381 W, což zaručuje tepelný komfort i v chladnějších dnech. Černá barva RAL 9005 a ocelová konstrukce zajišťují moderní vzhled a trvanlivost. Radiátor je odolný proti korozi díky vysoce kvalitnímu lakovému povrchu. Možnost instalace topné tyče a montážní sada v ceně jsou dalšími přednostmi tohoto produktu.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Vzdálenost připojení: 45 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,67 kg
Kapacita: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 381 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zespod z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Sada obsahuje: držáky, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
381 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-70
800 mm
500 mm
381 W
Šířka - 500 mm - ()