Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, černý - W103-1500-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
676 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Helios kombinuje eleganci a funkčnost. Díky výšce 1500 mm a šířce 500 mm je ideální volbou pro každou koupelnu. Vyroben z odolné oceli v černé barvě RAL 9005, vyniká vysokým tepelným výkonem 676 W při teplotě 75/65/20 °C. Díky možnosti instalace topného tělesa, flexibilním přípojkám 4xG ½″ a vysoké odolnosti proti korozi zaručuje spolehlivost a komfort používání. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu a další příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,53 kg
Objem: 6,2 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 676 W
Přípojky:
- 4xG ½″ zeshora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
54 mm
676 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-70
1500 mm
500 mm
676 W
Šířka - 500 mm - ()