Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, černý - W103-1200-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
563 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Helios je dokonalou volbou pro vaši koupelnu, zajišťující eleganci a funkčnost. Jeho moderní design v černé barvě (RAL 9005) a provedení z oceli zaručují trvanlivost a odolnost vůči korozi. Rozměry 1200x600 mm a topný výkon 563 W zajišťují příjemné teplo. Díky výšce 1200 mm, šířce 600 mm a rozteči připojení 55 cm je ideální pro různé aranžmá. V balení najdete všechny potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,05 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 563 W
Přípojky:
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak s korozní odolností
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
563 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
563 W
Šířka - 600 mm - ()