Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, černý - W103-0800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-70
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
448 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Helios koupelnový radiátor vyniká stylovým designem a pevnou konstrukcí z vysoce kvalitní oceli. Se svými rozměry 800x600 mm se dokonale hodí do každého koupelnového prostoru. Jeho tepelný výkon 448 W a schopnost pracovat při maximální teplotě 95°C rychle zahřeje místnost. Díky odolnému lakovanému povrchu je radiátor chráněn proti korozi. Další výhodou je možnost instalace topné tyče, což zvyšuje jeho funkčnost.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,62 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 448 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
68 mm
448 W
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-70
800 mm
600 mm
448 W
Šířka - 600 mm - ()