Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 354 W, chrom - W103-0800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-01
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
354 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Helios je elegantní, chromovaný koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 600 mm, ideální pro moderní interiéry. Nabízí topný výkon 354 W, což zaručuje efektivní vytápění místnosti. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, odolný proti korozi díky trvanlivému nátěru. Má možnost instalace topné tyče a jeho kompaktní konstrukce s roztečí připojení 55 cm usnadňuje instalaci. Sada obsahuje nezbytné montážní příslušenství a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Váha: 7,62 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 354 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
354 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-01
800 mm
600 mm
354 W
Šířka - 600 mm - ()