Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 301 W, chrom - W103-0800-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-01
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
301 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 500 mm a výkonu 301 W, vyrobený z odolné oceli v chromové barvě. Ideálně se hodí do moderních interiérů a zároveň nabízí vysokou tepelnou účinnost. Díky možnosti montáže topného tělesa a rozteči připojení 45 cm je mimořádně funkční. Díky nátěru odolnému proti korozi a pevné konstrukci Helios zaručuje dlouhodobé užívání. Sada obsahuje potřebné montážní příslušenství, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,67 kg
Kapacita: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 301 W
Přípoje:
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná nátěrová vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
301 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-01
800 mm
500 mm
301 W
Šířka - 500 mm - ()