Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 534 W, chrom - W103-1500-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
534 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Helios je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který dokonale zapadá do současných interiérů. Vyroben z vysoce kvalitní oceli s odolným povlakem odolným vůči korozi, zajišťuje spolehlivý provoz po dlouhá léta. Díky topnému výkonu 534 W je ideální do chladnějších dnů a teplotní rozsah do 95 °C zaručuje rychlé vytápění místnosti. Přestože má kompaktní rozměry, Mexen Helios nabízí vysokou funkčnost s možností instalace topné tyče. Elegantní chromovaná barva dodá každé koupelně styl. Produkt obsahuje kompletní montážní vybavení, které usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozměr připojení: 45 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,53 kg
Kapacita: 6,2 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 534 W
Připojení:
- 4xG ½″ z horní i spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný povlak odolný vůči korozi
Součástí je: závěsy, montážní sada, záslepy a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
534 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-01
1500 mm
500 mm
534 W
Šířka - 500 mm - ()