Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, bílý - W103-0800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-20
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
448 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 600 mm, ideální pro každý interiér. Jeho topný výkon 448 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Radiátor je vyroben z odolné oceli, pokrytý bílým povrchem RAL 9016 odolným vůči korozi, což zaručuje trvanlivost a estetiku. Díky možnosti instalace topné tyče ho snadno přizpůsobíte svým potřebám. Součástí sady jsou všechny potřebné montážní prvky a příslušenství, což usnadňuje instalaci a používání.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,62 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 448 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
448 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-20
800 mm
600 mm
448 W
Šířka - 600 mm - ()